معرفی شرکت آرین رویال سنگ :

شرکت سنگ آرین رویال با پشتوانه تجربی 15 سال فعالیت اجرایی صنعت ساختمان در استان خراسان رضوی و تحقیقات علمی و اجرایی تولید مصنوعات سنگی از سال 1394 پس از اخذ مجوز های لازم از سازمان صنعت و معدن استان در فاز دو 2 شهرک صنعتی شهید نظری نکا در استان مازندران آغاز به تولید سنگ های ساختمانی نموده و با استفاده از فرمول انحصاری و ارتقاء یافته تولید سنگ های نانو پلیمری مصنوعی اقدام به تولید انواع سنگ های ساختمانی نمای داخلی و خارجی ساختمان-  سنگ های پله و قرنیز  – کفپوش و بسیاری از مصنوعات سنگی در بیش از 60 نوع طرح و رنگ متنوع نموده است  .

واحد صنعتی تولیدی سنگ آرین رویال با دو نوع فرمول منحصر به فرد و دو خط تولید فعال و مستقل سنگ های ساختمانی در حال فعالیت است. و از سال 1397 پس از 6 ماه کار تحقیقاتی با همکاری آزمایشگاه تخصصی شرکت دانش بنیان فولاد ماشین نکا شروع به تولید آجر های نما با تنوع رنگ و طرح و تولید سنگ های گیوتین با رگه ها و رنگ های طبیعی و خاص نموده است.

ساختار سنگ های تولیدی شرکت آرین رویال از ذرات سنگی با مش های مشخص و چسب های نانو پلیمری و سیمان و افزودنی های دیگر جهت افزایش وزن مخصوص و مقاومت می باشد.از جمله مزایای این سنگ ها دارا بودن مقاومت فشاری 657 کیلوگرم بر سانتی متر مربع –  جذب آب کمتر از 1.5 درصد و دارا بودن مقاومت سایشی و مقاومت برودتی در باز دمایی 80-  الی 200+ درجه سانتیگراد می باشد.

این سنگ ها در نماهای بیرونی ساختمان – راه پله  – کفپوش و … دارای دو مزیت پر کاربرد عدم شوره زدگی و جلبک بستن روی سطح سنگ نیز می باشد.

لازم به توضیح است با توجه به اینکه سنگ های طبیعی نظیر مرودشت سمیرم یا تراورتنو …  بعلت وجود اهگ تا 15 درصد در بافت سنگ و همچنین خلل و فرج ناشی از برش سنگ قله و رگه های تخلخل که با رزین و چسب پوشانده میشود به لحاظ مقاومت های استاندارد فشاری، سایشی و دمایی از سنگ های تولیدی این شرکت با تایید مدارک آزمایشگاهی متفاوت می باشد.

محصولات این شرکت در استان های همجوار  از قبیل استان تهران خراسان رضوی گلستان و گیلان مورد استقبال فعالین این صنعت قرار گرفته و این شرکت از سال 1398 اقدام به صادرات محصولات خود به دو شهر الماتی قزاقستان و تفلیس گرجستان نموده است.

مراحل طراحی و قالب سازی برخی نمونه های خاص و انحصاری محصولات این شرکت تماما در داخل مجموعه اجرا و تولید می گردد و به دلیل تحقیقات بسیار زیاد علمی آزمایشگاهی  و تجربی فرمول تولید این محصولات دارای مزایای منحصر به فردی نسبت به محصولات مشابه در بازار می باشد.