قیمت سنگ پله مصنوعی

قیمت سنگ پله مصنوعی در مقایسه با سنگ پله طبیعی بسیار کمتر و مقرون به صرفه تر است در حالی که تمام خصوصیات سنگ طبیعی را داراست و …

موزاییک طرح دار

موزاییک طرح دار به عنوان یکی از انواع موزاییک می باشد که در جنس های متفاوتی تولید و عرضه می شوند.

سنگ آنتیک برای ستون

ستون ها یکی از مهم ترین بخش های ساختمان هستند که تزیین آنها از اهمیت بالایی برخودار است. یکی از گزینه های مرسوم برای تزیین این بخش از ساختمان استفاده سنگ آنتیک برای ستون می باشد.

موزاییک ارزان

موزاییک ارزان

یکی از انواع موزاییک ارزان نوع پلیمری موزاییک می باشد. این محصول نوعی از سنگ های مصنوعی می باشد که با استفاده از تکنولوژی روز طراحی و تولید می شود.

کارخانه آجرنما

کارخانه آجرنما آرین رویال یکی از نمونه های مدرن و موفق در زمینه تولید آجرنما به شمار می رود. محصولاتی که در این کارخانه تولید می شود شامل آجرنمای نسوز، خشک ، شیلی و …. می باشد. این مرکز تولیدی با استفاده از فناوری های روز دنیا مدل های متنوع آجرنما نظیر آجرهای آنتیک را تولید می کند.

انواع سنگ پله

انواع سنگ پله

انواع سنگ پله چیست؟ همان طور که می دانید انتخاب سنگ پله به دلیل قرار گرفتن در معرض سایش باید با دقت زیادی انجام بگیرد. سنگ پله ها علاوه بر سایش در معرض آلودگی ها، ضربه و …. قرار می گیرند. برخی از سنگ پله ها در مقابل جذب رطوبت و آب مقاومت پایینی دارند و زمانی که در معرض آن قرار می گیرند دچار لکه و شوره زدگی می شوند.

سنگ آنتیک بین کابینت

سنگ آنتیک بین کابینت

آشپزخانه ها یکی از مهم ترین بخش های هر خانه به شمار می روند از این جهت استفاده از متریال های جذاب در دکوراسیون آن ها برای زیبایی بسیار تاثیرگذار است. یکی از متریال هایی که در سال های اخیر در ساختار آشپزخانه ها استفاده می شوند سنگ آنتیک بین کابینت است. این نوع سنگ ها از تنوع زیادی برخوردار هستند

قیمت سنگ پله ارزان

چه مواردی بر قیمت سنگ پله ارزان تاثیر دارد؟ پله ها به عنوان مناطقی از یک ساختمان هستند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از همین رو باید سنگ پله را از نوع مرغوب انتخاب کنند. همان طور که می دانید سنگهای ساختمانی از طبیعت استخراج می شوند و پس از انجام فرایند فرآوری روانه ی بازار می گردند.

قیمت سنگ آنتیک آشپزخانه

قیمت سنگ آنتیک آشپزخانه به چه مواردی وابسته است؟ همان طور که می دانید سنگ های آنتیک در دسته ی سنگ های زینتی و تزیینی قرار می گیرند. این سنگ ها را معمولا با عنوان سنگ های دکوراتیو می شناسند که از ویژگی های مختلف و طرح های متنوعی برخوردار است از این رو بسیار مورد توجه قرار گرفته است.